Menu
BRAID

Chłodny grafit i szarości to kolorystyczna baza, która chętnie można łatwo eksperymentować. Ostre czerwone akcenty wprowadzają nutę ekstrawagancji, za to srebrzysty ornament przechyla szalę w stronę elegancji.

COLL

Śnieżnobiały, cegiełkowy dekor, ułożony równo sztabka przy sztabce, ujął przestrzeń w geometryczne ryzy. Ceramiczne obramowanie w miodowym odcieniu ,oceanicznym turkusie lub eleganckiej czerni pozwala pięknie go wyeksponować.

FINEZZA
  • 598x298

Grafitowe i lekko beżowe płytki, imitujące kamień, finezyjnie połączono z delikatnym dekorem. Ozdobny motyw wypełniony jest serią oczek, łapiących refleksy światła i połyskujących niczym lusterka.

MODERN PUNK
  • 448x223

Rdzawe brązy zestawiono z oryginalnymi elementami dekoru, wzorowanymi na przetartych szyldach zadymionych, rockowych pubów. To wszystko sumuje się w niepokorne wnętrze, w zdecydowanym stylu.

VAMPA
  • 598x298

Drobniutkie piksele, wypełniające duże powierzchnie układają się w dynamiczne kaskady spadających kropel wody. Intrygujący dekor, podkreślony krwistą czerwienią dodatków, drapieżnie pulsuje światłem.

WAVE
  • 448x223

Wave skradł naturze najbardziej apetyczne z kolorów. W jagodowych lub pomarańczowych falach przeglądają się różnobarwne, malowane kwiaty.

<