Menu
ALABASTRINO

Jana kolekcja imitująca Kamień. Dekoracje z delikatnym wyobrażeniem róży.

ASHEN

Nowoczesna płytka o wymiarze 30x 60 dostępna w dwóch kolorystykach: szarej i brązowo - kremowej. Elegancka i stonowana, jednocześnie nadająca świeżości wnętrzu.

BELLANTE
  • 308x608

Nastrojowa, subtelna, beżowa z kobiecym urokiem. Taka właśnie jest płytka BELLANTE. Kwiatowy dekor,odwołuje się do romantycznej części naszej duszy.

EGZOTICA
  • 598x298

Jasnobeżowe odcienie kreują łagodny i relaksujący charakter łazienki. Dekor z roślinnym ornamentem, dzięki połączeniu połyskujących i matowych powierzchni, wywołuje wrażenie trójwymiarowej głębi.

ELEGANT NATUR
  • 600x333

Oto połączenie natury z nowoczesnością, ujęte w eleganckich odcieniach szarości. Mocne, malowane węglem kwiaty zaskakująco harmonijnie współgrają z mozaiką okalającą wannę.

GOBI
  • 608x308

Elegancja, odkrywająca swą moc w prostocie, gra tu na harmonijnym zestawieniu koloru i detalu. Ściana w wersji klasycznej srebrzy się subtelnymi zawijasami, w wersji bardziej awangardowej drga, ożywiona drobniutkimi falami.

HELIUM
  • 598x298

Jeśli lubisz rozjaśnione wnętrza. Znak rozpoznawczy: jasna kolorystyka, dzienne światło, subtelne wzory, gra faktur, lekkość, oddech, finezja, smak, delikatność.

INVERNO

 

W subtelnej i kobiecej krainie bieli uwagę zwracają oryginalne dekoracje. Kwiaty na dekorze wydają się być rysowane mrozem, listwa zachwyca trójwymiarowym rysunkiem.

OBSYDIAN

Jasne wnętrze, przebite szarością, z wyjątkowym, delikatnym dekorem. W połączeniu nadaje wnętrzu świerzości i oddechu.

ROSA

Subtelne beże i biele wzbogacono kroplą finezji, ujawniającą się w trzech różnych odmianach ażurowych wzorów kwiatowych. W świetle dekor nabiera blasku, a po połączeniu tworzy zachwycającą całość, mogącą ozdobić całą ścianę.

TIMBRE

Połączenie kanienia i drewna, wszystkow jasnym odcieniu, nadaje wnętrzu elegancji, klasy, jednocześnie dając podmuch świerzości i nowoczesego designu.

VINAROS
  • 598x298

Szlachetny, kremowy marmur podkreślony dekorem w małe trójkąty. Geometryczne wzory, porządkujące myśli i przestrzeń, na pewno przypadną do gustu miłośnikom harmonii.

ALL IN WHITE
  • 298x598

ALL IN WHITE, to gra bielą i strukturą płytki. Stowrzy jasne wnętrze, które zachwycać będzie lekkością, a jednocześnie będzie ciekawe i niebanalne. Całości dopełnia stalowa połyskująca listwa.

<