Menu
/ /
Osiedle Kwiatowa
OSIEDLE KWIATOWA       OSIEDLE KWIATOWA
 

Informacje ogólne

Firma Domeko oferuje do sprzedaży mieszkania w zabudowie wielorodzinnej w Sulejówku przy ulicy Piaskowej róg Kwiatowej. W pierwszym etapie powstaje kameralny dwupiętrowy budynek z 18 mieszkaniami wyposażony w windę, z garażami w części podziemnej budynku położony w centrum Sulejówka.  Bliskość terenów leśnych i kameralna lokalizacja pozwala na odnalezienie na "Osiedlu Kwiatowa" swojego miejsca na ziemi.
 

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającym się mieście Sulejówku, położonym tuż przy granicy z Warszawą. Bliskość węzłów komunikacyjnych i rozwinięta infrastruktura usługowo - handlowa to niewątpliwe zalety, jakimi cechuje się "Osiedle Kwiatowa". 
 
 
mapa
 
W pobliżu znajdują się:  szkoły – ok. 300 m, przychodnia zdrowia – ok. 150 m, sklepy – ok. 150 m, przystanki komunikacji miejskiej: autobusy ok. 200 m, stacja SKM ok. 500 m.
 
Bezpośrednie sąsiedztwo rozległych terenów zielonych, znajdujące się blisko placówki usług publicznych i przystanki komunikacji publicznej dają możliwość zamieszkania obok rozległego lasu  w centrum miasta. Stwarza to możliwość zdrowego spędzania czasu w samym mieszkaniu, zajęć rekreacyjnych w bliskiej okolicy i bezproblemowego korzystania ze zdobyczy cywilizacji.
 

Charakterystyka mieszkań.

 
W pierwszym etapie inwestycji nasi klienci mają do wyboru przestronne i funkcjonalne mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o pow. od 54 m2 do 82 m2 z widokiem na wiekowe sosny. W mieszkaniach znajdują pomieszczenia z przeznaczeniem na spiżarkę lub garderobę. Do mieszkań przewidziane są obszerne schowki usytuowane na poddaszu. Garaże zostały usytuowane w części podziemnej  budynku. Wysoka jakość, dobre materiały oraz ciekawa architektura to cechy, które wyróżniają naszą ofertę na rynku nieruchomości.
 
Mieszkanie w Sulejówku to doskonała okazja dla ludzi ceniących sobie spokój, wygodę, dogodny dojazd do Warszawy i bezpośredni kontakt z przyrodą.
 

Standard budynków:

 
Ściany zewnętrzne z cegły typu MAX z izolacją o grubości 12 cm pokryte tynkiem silikatowym. Ściany wewnętrzne zbudowane z bloczków silikatowych zapewniających dużą dźwiękoszczelność pomieszczeń. Dach pokryty blachą powlekaną wyizolowany termicznie wełną mineralną. Powierzchnie wspólne budynku będą wykończone w wysokim standardzie.
 

Instalacje:

 
woda miejska;
kanalizacja miejska;
centralne ogrzewanie gazowe;
elektryczna - z zabezpieczeniem w kuchni 380 V;
telewizyjna;
komputerowo-telefoniczna;
domofonowa;
odgromowa.
Cena za stan deweloperski już od 4770 zł za 1m2.(MIeszkanie nr 1)
 
Zakończenie budowy planowane jest na pierwsze półrocze 2014 r

Kontakt:

osoba kontaktowa: Józef Wojtaś

e-mail: jozef.domeko@wp.pl

telefon: 606-903-022

 

osoba kontaktowa: Tomasz Wojtaś

e-mail: tomaszwojtas@domeko.com.pl

telefon: 535-529-376

 

 

 
Dla kupujących mieszkania przewidujemy specjalne rabaty na zakup materiałów wykończeniowych.
<