Menu
/
Deski i panele podłogowe

Domeko posiada w swej ofercie bogaty wybór pokryć powierzchni – od płytek ceramicznych do łazienek po drewniane panele podłogowe do salonu czy przedpokoju. Wykorzystywane do produkcji naszych podłóg gatunki pochodzą z Polski, a także Azji, obu Ameryk, Afryki oraz Australii. Nowoczesne metody obróbki drewna pozwalają odkryć piękne usłojenie oraz barwę drewna. Jednocześnie nasze podłogi drewniane są bardzo odporne na „łódkowanie”, ścieranie oraz brudzenie.

Podłogi Barlinek i inne

Oferowane przez nas podłogi to tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty marek Barlinek, Wiśniewski, Classen oraz Midas. Wszystkie proponujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a do tego dostępnych jest wiele promocji na wybrane modele. Deska Barlinecka to naturalny i szlachetny materiał składający się w 100% z drewna. Jego atutem jest stabilna konstrukcja, odporność na wilgoć i zmiany temperatury, a także łatwy i szybki montaż. Deska Barlinecka świetnie przewodzi ciepło, dzięki czemu świetnie nadaje się do ogrzewania podłogowego. Jej niewątpliwym walorem jest również najwyższa estetyka – taką podłoga stanie się prawdziwą dekoracją domu.

A może panele podłogowe?

Ciekawą alternatywą dla produktów uznanej marki Barlinek mogą być panele podłogowe. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje paneli, w tym panele podłogowe laminowane i winylowe marki Classen. Za panelami podłogowymi laminowanymi przemawia bogaty wybór wzorów i kolorów, łatwy montaż i atrakcyjna cena. Z kolei do wyboru paneli podłogowych winylowych zachęcić może ich estetyczny wygląd i komfort użytkowania na co dzień.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów w naszym sklepie Domeko w Warszawie.

<