MENU

Osiedle Drobiarska

Opis inwestycji

Nasza inwestycja na ul. Drobiarskiej to doskonałe miejsce do zamieszkania. Oferujemy Państwu zamieszkanie w Dynamicznie rozwijającej się miejscowości jaką jest Sulejówek. Miasto które najczęściej kojarzy się z dworkiem Józefa Piłsudskiego jest azylem i oddechem od tętniącej zgiełkiem Warszawy. Zamieszkanie na "Osiedlu Drobiarska" to połączenie wygody dojazdu do centrum Warszawy, dzięki dobrej komunikacji z centrum i mieszkania w zacisznym miejscu. Na pierwszy etap składają się cztery domy w zabudowie bliźniaczej. 

Dokładny opis nieruchomości:

Ściany zewnętrzne zostały wykonane z cegły typu MAX, wyizolowane twardą wełną mineralną o grubości 12 cm pokryte tynkiem silikatowym (to pozwala ścianom „oddychać”), co zapobiega powstawaniu wilgoci. Ściany wewnętrzne zbudowane z bloczków silikatowych zapewniających dużą dźwiękoszczelność pomieszczeń. Tynki wewnętrzne maszynowe: na ścianach cementowo-wapienne, na sufitach gipsowe.
 
Centralne ogrzewanie piecem gazowym De Dietrich, aluminiowe grzejniki, instalacja alarmowa, domofonowa, odgromowa, komputerowo-telefoniczna.
Dach pokryty dachówką ceramiczną wyizolowany termicznie dwoma warstwami wełny mineralnej o grubości 18 cm i 5 cm.
Okna i drzwi drewniane firmy POL-SKONE.
 

Lokalizacja

lokalizacja osiedle drobiarska

Osiedle znajduje się w bardzo cichej i spokojnej otoczonej lasami okolicy z dogodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum Warszawy. Bliska odległość dworca PKP 3 km, około 1,2 km do przystanku autobusowego. Droga osiedlowa wykonana z kostki brukowej oświetlona latarniami parkowymi. Wysoka jakość, dobre materiały oraz ciekawa architektura to cechy, które wyróżniają naszą ofertę na rynku nieruchomości. Jest to idealna propozycja dla rodziny z dwójką dzieci.


Sprzedaż

DOM NR 1

Wolne Wolne

DOM NR 2

Wolne Wolne