MENU

Osiedle Kwiatowa

Informacje ogólne

Firma Domeko oferuje do sprzedaży mieszkania w zabudowie wielorodzinnej w Sulejówku przy ulicy Piaskowej róg Kwiatowej. W pierwszym etapie powstaje kameralny dwupiętrowy budynek z 18 mieszkaniami wyposażony w windę, z garażami w części podziemnej budynku położony w centrum Sulejówka.  Bliskość terenów leśnych i kameralna lokalizacja pozwala na odnalezienie na "Osiedlu Kwiatowa" swojego miejsca na ziemi.
 

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającym się mieście Sulejówku, położonym tuż przy granicy z Warszawą. Bliskość węzłów komunikacyjnych i rozwinięta infrastruktura usługowo - handlowa to niewątpliwe zalety, jakimi cechuje się "Osiedle Kwiatowa". 
 
lokalizacja osiedla kwiatowa Domeko
 
 
W pobliżu znajdują się:  szkoły – ok. 300 m, przychodnia zdrowia – ok. 150 m, sklepy – ok. 150 m, przystanki komunikacji miejskiej: autobusy ok. 200 m, stacja SKM ok. 500 m.
 
Bezpośrednie sąsiedztwo rozległych terenów zielonych, znajdujące się blisko placówki usług publicznych i przystanki komunikacji publicznej dają możliwość zamieszkania obok rozległego lasu  w centrum miasta. Stwarza to możliwość zdrowego spędzania czasu w samym mieszkaniu, zajęć rekreacyjnych w bliskiej okolicy i bezproblemowego korzystania ze zdobyczy cywilizacji.

Charakterystyka mieszkań.

 
W pierwszym etapie inwestycji nasi klienci mają do wyboru przestronne i funkcjonalne mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o pow. od 54 m2 do 82 m2 z widokiem na wiekowe sosny. W mieszkaniach znajdują pomieszczenia z przeznaczeniem na spiżarkę lub garderobę. Do mieszkań przewidziane są obszerne schowki usytuowane na poddaszu. Garaże zostały usytuowane w części podziemnej  budynku. Wysoka jakość, dobre materiały oraz ciekawa architektura to cechy, które wyróżniają naszą ofertę na rynku nieruchomości.
 
Mieszkanie w Sulejówku to doskonała okazja dla ludzi ceniących sobie spokój, wygodę, dogodny dojazd do Warszawy i bezpośredni kontakt z przyrodą.
 

Standard budynków:

 
Ściany zewnętrzne z cegły typu MAX z izolacją o grubości 12 cm pokryte tynkiem silikatowym. Ściany wewnętrzne zbudowane z bloczków silikatowych zapewniających dużą dźwiękoszczelność pomieszczeń. Dach pokryty blachą powlekaną wyizolowany termicznie wełną mineralną. Powierzchnie wspólne budynku będą wykończone w wysokim standardzie.
 

Instalacje:

 
woda miejska;
kanalizacja miejska;
centralne ogrzewanie gazowe;
elektryczna - z zabezpieczeniem w kuchni 380 V;
telewizyjna;
komputerowo-telefoniczna;
domofonowa;
odgromowa.
Cena za stan deweloperski już od 4770 zł za 1m2.(MIeszkanie nr 1)
 
Zakończenie budowy planowane jest na pierwsze półrocze 2014 r

Kontakt:

osoba kontaktowa: Józef Wojtaś

e-mail: jozef.domeko@wp.pl

telefon: 606-903-022

 

osoba kontaktowa: Tomasz Wojtaś

e-mail: tomaszwojtas@domeko.com.pl

telefon: 535-529-376

 
Dla kupujących mieszkania przewidujemy specjalne rabaty na zakup materiałów wykończeniowych.
 

Sprzedaż

MIESZKANIE NR 3

Sprzedane Sprzedane

MIESZKANIE NR 4

Sprzedane Sprzedane

MIESZKANIE NR 5

Sprzedane Sprzedane

MIESZKANIE NR 6

Sprzedane Sprzedane

MIESZKANIE NR 9

Sprzedane Sprzedane

MIESZKANIE NR 10

Sprzedane Sprzedane

MIESZKANIE NR 11

Sprzedane Sprzedane

MIESZKANIE NR 12

Sprzedane Sprzedane

MIESZKANIE NR 13

Sprzedane Sprzedane

MIESZKANIE NR 15

Sprzedane Sprzedane

MIESZKANIE NR 18

Sprzedane Sprzedane