Menu
/ / /
STREFA TUBĄDZIN
STREFA TUBĄDZIN

W naszym salonie Grupa Tubądzin utworzyła specjalną strefę swojej marki. Składają się na nią 23 boksy łazienkowe uzupełnione ekspozytorami książkowymi. Dzięki temu mogą zobaczyć Państwo pełen przegląd oferowanych przez Tubądzin produktów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia. Dzięki temu, że jesteśmy wieloletnim partnerem firmy Tubądzin, możemy zaoferować Państwu atrakcyjne rabaty oraz transport gratis
W naszej firmie istnieje również możliwość wykonania aranżacji 3D łazienki lub wnętrza Państwa mieszkania. Aby dowiedzieć się więcej o usłudze kliknij tutaj
.
Więcej o produktach Grupy Tubądzin znajdziesz tutaj.
 
O Grupie Tubądzin
 
Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, lider innowacji. Od początku istnienia konsekwentnie rozwija swoją ofertę produktową, umiejętnie dostosowując ją do potrzeb różnych grup klientów. Każdy z produktów firmy spełnia najbardziej rygorystyczne europejskie standardy.
 
Bogaty asortyment Grupy Tubądzin tworzą obecnie trzy marki: Tubądzin, Domino i Arte. Każda z nich wprowadza własne, wyodrębnione linie produktów i kolekcje. Ich zróżnicowanie pod kątem stylu, wzornictwa, rozmiaru i zastosowań, pozwala klientom na pełną swobodę aranżacji.
 
Marka Tubądzin jest propozycją dla ludzi poszukujących unikatowych rozwiązań. To prawdziwy stylista wnętrza, kreujący przestrzeń, która pozwala skutecznie się wyróżnić. W skład marki wchodzi aż pięć linii produktowych: Tubądzin, Colour – płytki w dużym formacie o soczystych kolorach, Pastele – stworzona do zastosowań inwestycyjnych, spełniająca wiele dodatkowych norm, Majolika – inspirowana ceramiką wytwarzaną w basenie Morza Śródziemnego oraz autorska submarka Tubądzin – kreacja Maciej Zień, stworzona ręką słynnego projektanta mody.
TUBĄDZIN MACIEJ ZIEŃ
W naszym salonie Grupa Tubądzin utworzyła specjalną Strefę pod marką Macieja Zienia. Składają się na nią 4 boksy łazienkowe uzupełnione ekspozytorem książkowym. Dzięki temu mogą zobaczyć Państwo pełen przegląd produktów oferowanych pod szyldem Tubądzin Maciej Zień. Są to ekskluzywne płytki zaprojektowane przez jednego z najzdolniejszych polskich projektantów według najświeższych światowych trendów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia ekspozycji. Dzięki temu, że jesteśmy wieloletnim partnerem firmy Tubądzin, możemy zaoferować Państwu atrakcyjne rabaty oraz transport gratis. W naszej firmie istnieje również możliwość wykonania aranżacji 3D łazienki lub wnętrza Państwa mieszkania. Aby dowiedzieć się więcej o usłudze kliknij tutaj .
 
Maciej Zień- projektant, stylista, a przede wszystkim perfekcjonista. Od lat jedna z jaśniejszych postaci na polskiej scenie modowej. Twórca luksusowej marki, utożsamianej z klasą i elegancją.Dekada pracy artystycznej projektanta to konsekwentne budowanie wysublimowanego stylu, który spotkał się z uznaniem na wielu konkursach. Zień w branży znany jest także jako twórca kostiumów do spektakli oraz autor licznych stylizacji do teledysków, widowisk czy sesji zdjęciowych. Pewnie dlatego jego kreacje cieszą się uznaniem wśród gwiazd show-business.
Podobne produkty
<