Menu
SYCYLIA

Klimatyczna kolekcja z fantazyjną umywalką ozdobioną dekoracyjną płytką nada każdej łazience szczególnego uroku. Projekt, oparty na prostych liniach i oszczędnych dodatkach, dzięki umywalce i układowi frontów zyskuje finezyjny sznyt. Umywalki dolomitowe dostępne w wersji z połyskiem oraz w wykończeniu matowym. W szafkach pod umywalkę zastosowano szuflady i drzwi z cichym domykaniem.

CANTARE

Klimatyczna kolekcja z fantazyjną umywalką ozdobioną dekoracyjną płytką nada każdej łazience szczególnego uroku. Projekt, oparty na prostych liniach i oszczędnych dodatkach, dzięki umywalce i układowi frontów zyskuje finezyjny sznyt. Umywalki dolomitowe dostępne w wersji z połyskiem oraz w wykończeniu matowym. W szafkach pod umywalkę zastosowano szuflady i drzwi z cichym domykaniem.

RITORNO

 

Klasyka w nowej odsłonie. Głębokie frezowania w bocznych pilastrach szafek nawiązują do stylu rustykalnego, podczas gdy pod stylizowanymi zawiasami podkreślającymi charakter mebli zamontowano system cichego domykania. Szafki podumywalkowe zwieńczone białą umywalką, wpuszczoną w dolomitowy blat w kolorze piaskowego beżu lub ciemnej czekolady..

Seria Ritorno obejmuje następujące elementy:

- szafka wisząca - L/R: 71 x 39,5 x 20

- szafka wisząca lustrzana z klasycznymi panelami bocznymi: 71 x 100 x 15,2 cm

- regał stojący wysoki - L/R z blatem jasnym lub ciemnym: 154,5 x 39,5 x 37 cm

- szafka podumywalkowa, trzydrzwiowa: 81 x 100 x 50 cm

- umywalka dolomitowa lewa z blatem w dwóch wariantach: piaskowy beż i ciemna czekolada 

 (blat jest częścią umywalki): 100,5 x 52 cm

- lustro łazienkowe z ramą dekoracyjną: 71 x 100 x 3,5 cm

- oświetlenie (2 lampy)

VARIETE

Różnorodność, prostota nowoczesnych form oraz uniwersalna kolorystyka to ponadczasowe cechy kolekcji Variete. Obejmuje najszerszą gamę wymiarów szafek pod umywalki, zarówno z jedną jak i dwoma szufladami, w kombinacji z wysokiej jakości umywalkami mineralnymi renomowanych producentów. W ofercie umywalki z grubym i cienkim rantem oraz szeroki wybór mebli uzupełniających kolekcję: regałów, szafek wiszących i luster.

FORMA NEGRO

Nowoczesne podwieszane meble łazienkowe w śmiałych wariantach kolorystycznych. Czerń i biel frontów poprzecinana odważnymi kontrastowymi wstawkami. Pojemne szuflady oraz regał z nietypową szafką typu pawlacz czynią tę serię niezwykle funkcjonalną. Meble lakierowane na wysoki połysk. W standardzie zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania.

CHERRY

Masywna bryła mebli z grubymi frontami o zaokrąglonych bokach nadaje kolekcji niezwykłej elegancji i pozwala urządzić łazienkę w najlepszym stylu. Gruby rant umywalki perfekcyjnie podkreśla masywny wygląd serii. Meble wykończone na wysoki połysk w doskonałym zestawieniu z najwyższej jakości umywalkami mineralnymi. Prowadnice i zawiasy z systemem cichego domyku w standardzie.

PRIMA

Tradycyjna stojąca kolekcja łazienkowa utrzymana w klasycznej bieli oraz ponadczasowym wenge. Szczególnego szyku nadaje meblom charakterystyczny wykrój boków. W ofercie duża rozpiętość wymiarów i modeli pozwalających urządzić zarówno małą, jak i dużą łazienkę w rozmaitych wariantach.

CASSO

Dominantą tej kolekcji jest asymetryczny rozkład drzwi podkreślony błyszczącym chromowanym uchwytem. Dolomitowa umywalka z cienkim rantem dodaje szafkom lekkości. W ofercie nowe wybarwienie. Dostępne szafki pod umywalkę w trzech szerokościach, pojemny regał wysoki oraz szafka wisząca.

FIGO

Estetyczne i funkcjonalnie zaprojektowane meble do niewielkiej łazienki. Połączenie kolorystyki ciemnego i jasnego drewna o wyraźnym wzorze i fakturze usłojenia nadaje meblom efektowny wygląd, dodatkowo wzmocniony nowoczesną listwą uchwytową. Szafki pod umywalkę wyposażone są w drzwi uchylne.

AMARENO

Klasyka w najlepszym wydaniu, w wersji podwieszanej. Seria czerpie ze stylistyki kolekcji Prima. Fronty z MDF z charakterystycznymi wypukłościami oraz klasyczna linia umywalek to rozwiązania do każdej łazienki. Pojemne regały i szafki dodatkowe to niewątpliwe zalety kolekcji. Dla miłośników mebli stojących chromowane nóżki w opcji.

<