MENU

News

Tu dowiesz się wszystkich aktualności związanych z firmą Domeko.

Powrót do listy

Jakie łazienki będą najmodniejsze w 2020?

nowoczesna łazienka

Jeśli bliska Waszemu sercu jest przyroda, to bez wątpienia przemówią do Was tegoroczne trendy wnętrzarskie, które nasycone są inspiracjami zaczerpniętymi wprost z natury. Dzięki materiałom, kolorom, teksturom czy wykończeniom zabierzecie odrobinę zewnętrznego świata do swojego mieszkania. Najnowsze rozwiązania sprawią, że wnętrze będzie przytulne, a przy tym z charakterem.

Naturalne materiały

Podążając za trendami wnętrzarskimi, łazienka powinna być urządzana w taki sposób, aby przybliżać osoby w niej przebywające do przyrody. Świetnie sprawdzą się wykończenia z surowców naturalnych. W łazience z pewnością powinny się pojawić płytki ścienne i podłogowe, a także wanny, meble czy umywalki wykonane z marmuru lub jego imitacji. Płytki łazienkowe mogą być wykonane klasycznie z porcelany lub ceramiki, choć coraz śmielej wykorzystujemy również terakotę. Te elementy z wypalonej gliny doskonale wpisują się w trendy nie tylko kolorystyką barw ziemi, ale i naturalnością surowca oraz możliwością uzyskania ciekawej tekstury.

Meble w naturalnym nurcie

Aby cieszyć się modnie zaprojektowaną łazienką w 2020 roku, warto zastosować meble wykonane z drewna naturalnego. W tym sezonie największą popularnością cieszą się modele podwieszane, które wykonane są z drewna o satynowym lub matowym wykończeniu. Meble te są olejowane lub woskowane, co daje gwarancję trwałości drewna. Wykorzystując także szkło czy metal, bez trudu przemycimy najnowsze trendy do naszej łazienki. Wiszące szafki pod umywalkę czy wolnostojące komody łazienkowe  w ciepłym odcieniu np. mosiądzu to jeden z najpopularniejszych trendów tego roku. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *