MENU

News

Tu dowiesz się wszystkich aktualności związanych z firmą Domeko.

Powrót do listy

Płytki łazienkowe – nowe trendy

Płytki łazienkowe – nowe trendy

Płytki ceramiczne wykorzystywane są od dawna w łazienkach i innych pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Ze względu na swoją trwałość są ciągle bardzo często wybierane, a dzięki nowym technologiom zwiększa się paleta dostępnych wzorów, kolorów i rozmiarów.

W ostatnim czasie szczególnie modne są płytki wielkoformatowe, które pasują nie tylko do wnętrz większych, ale również do tych o mniejszych wymiarach. Dzięki niewielkim spoinom pozwalają na uzyskanie efektu jednolitej, eleganckiej powierzchni, która optycznie powiększa pomieszczenie.

W sklepach dostępny jest również ogromny wybór płytek ceramicznych o tradycyjnych wymiarach, zarówno o wzorach klasycznych, minimalistycznych, jak i w stylu vintage – czyli wyglądających na stare, posiadające przetarcia, zarysowania oraz ubytki.

Możemy wybrać spośród płytek z wypukłą strukturą, imitujących drewno, kamień czy tkaninę. Nowoczesne technologie pozwalają nawet na stworzenie płytek spersonalizowanych, na powierzchni których nadrukowana zostanie wybrana przez nas fotografia. Wszystko to pomaga nam w uzyskaniu niebanalnych i niezwykłych efektów we wnętrzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *