MENU

News

Tu dowiesz się wszystkich aktualności związanych z firmą Domeko.

Powrót do listy

Pomysł na łazienkę – trójwymiarowa wizualizacja

Pomysł na łazienkę – trójwymiarowa wizualizacja

Kiedy mamy zamiar podjąć prace remontowe lub wykończeniowe w łazience, bardzo dużo czasu zajmuje nam zastanawianie się, jaką glazurę i terakotę wybrać, która wanna czy umywalka będzie najodpowiedniejsza oraz jakie szafki będą do tego wszystkiego pasować. Nieraz trudno nam sobie wyobrazić, jak wszystkie elementy wyposażenia łazienki będą wyglądały razem.

Z pomocą przychodzą nam jednak programy komputerowe, które pozwalają na stworzenie naszej wymarzonej aranżacji. Dzięki takiej trójwymiarowej wizualizacji łazienki zobaczymy, jak wszystkie elementy wyglądają w pomieszczeniu i czy wszystko pasuje do siebie kolorystycznie.

Możemy zamówić kilka propozycji urządzenia łazienki, które szczególnie przydadzą się wtedy, gdy nie mamy sprecyzowanego pomysłu na nowy wygląd tego wnętrza. Do każdej z aranżacji jesteśmy również w stanie wprowadzać dodatkowe modyfikacje zgodnie z naszymi preferencjami i upodobaniami. Dodatkowo wizualizacja pomoże nam w przygotowaniu kosztorysu i pozwoli na łatwiejsze zrealizowanie aranżacji przez ekipę wykonawców. Dzięki temu możemy też zaoszczędzić czas przeznaczony na wybieranie materiałów wykończeniowych, ponieważ będziemy dokładnie wiedzieć, czego szukać.

Firma Domeko proponuje pełen wydruk wybranej wizualizacji wraz z rozkrojem z wymiarami dla wykonawcy, co znacznie ułatwia komunikację i jednoznacznie określa ilość materiałów potrzebnych do realizacji. Każdą płytkę szczegółowo rozrysowujemy i wymiarujemy, co pozwala na precyzyjne obliczenie niezbędnej ilości glazury czy terakoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *