MENU

News

Tu dowiesz się wszystkich aktualności związanych z firmą Domeko.

Powrót do listy

Wanna z parawanem – kompromis między wanną a kabiną

wanna z zasłoną prysznicową

Marzysz o wannie, ale reszta domowników preferuje prysznic? Z tym problemem podczas urządzania łazienki mierzy się niejedna rodzina. Wiedz jednak, że nie da się uniknąć różnicy zdań w czasie remontów, ale sztuką jest wypracowanie kompromisu, który zadowoli każdego. Takim kompromisem między klasyczną wanną a kabiną prysznicową jest wybór wanny z parawanem. Rozwiązanie to uszczęśliwi zarówno miłośników długich, relaksacyjnych wieczorów w wannie, jak i szybkich, orzeźwiających kąpieli pod natryskiem. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Jakie korzyści gwarantuje montaż wanny z parawanem?

Wybór wanny z parawanem to idealne rozwiązanie do łazienki, z której korzystają osoby o różnych preferencjach. Taka opcja sprawdza się szczególnie wtedy, gdy domownicy nie chcą zgodzić się na ustępstwa przy wyborze wanny lub kabiny. Dzięki temu, że wanna z parawanem łączy funkcjonalność obu rozwiązań, nikt nie będzie musiał rezygnować ze swojej ulubionej formy kąpieli. Montaż takiej wanny „dwa w jednym” jest więc dobrym sposobem na to, by zadowolić każdego domownika, niezależnie od jego wieku. W wannie z parawanem bezpiecznie wykąpią się zarówno seniorzy, jak i małe dzieci. Jednocześnie też każdy w zależności od upodobań i potrzeb będzie mógł zamienić relaksującą kąpiel w pianie na szybki prysznic.

Oprócz tego opcja zakupu wanny z parawanem przynosi też wiele innych korzyści. Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić miejsce na małym metrażu. Nie wszyscy mają tak duże łazienki, by zmieścić w nich montaż i kabiny, i wanny. Ci, u których znajdzie się jednak miejsce na wannę, nie muszą rezygnować z komfortu korzystania z prysznica. Dzięki wannie z parawanem mają do swojej dyspozycji oba rozwiązania. Ponadto wyposażenie ergonomicznej wanny w parawan chroni też łazienkę przed zalaniem w czasie kąpieli. Wybór takiej opcji może być również ciekawym zabiegiem aranżacyjnym. Zastosowanie matowego parawanu stworzy prywatną strefę relaksu podczas kąpieli. Montaż przejrzystego przeszklenia z kolei doda łazience przestronności i nowoczesnego charakteru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *