MENU

Wanny i brodzikiAby zapewnić Państwu kompleksowe wyposażenie łazienek, nawiązaliśmy współpracę z firmami Ravak, SanSwiss i innymi, które produkują funkcjonalne meble do łazienek a także wanny i brodziki. Asortyment tych firm spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dbamy szczególnie o to, aby zarówno wanny, jak i kabiny prysznicowe dostępne w naszym salonie sprzedaży pod Warszawą były nie tylko atrakcyjne wizualnie. Wszystkie oferowane modele są też funkcjonalne, komfortowe i trwałe. Zdajemy sobie sprawę, że zakup wyposażenia łazienki to inwestycja na wiele lat. W doborze produktów odpowiednich do Państwa łazienki pomogą Wam nasi doświadczeni specjaliści.

Co wybrać: wannę czy kabinę prysznicową?

Przygotowanie projektu łazienki sprawia problem wielu naszym Klientom. Najczęściej stają oni przed dylematem, czy zdecydować się na prysznic, czy wybrać wannę. Każda z tych opcji ma swoich zwolenników i przeciwników. Zaczynając od aspektu ekonomicznego i ekologicznego – jeśli zależy Państwu na oszczędności zużywanej wody w domu, lepszym rozwiązaniem będzie kabina prysznicowa. Wybór wanny natomiast zapewnia komfort przyjemnej, odprężającej kąpieli w pianie. Wiele osób nie chce z niej rezygnować na rzecz szybkiego prysznica. Z kolei jeśli chcemy wziąć pod uwagę łatwość sprzątania – tu również przewagę mają kabiny, zwłaszcza te prostokątne lub kwadratowe. Mycie wanny jest zdecydowanie bardziej pracochłonne. Za prysznicem przemawia również ilość dostępnego miejsca – w przypadku małych łazienek kabiny często są jedyną dostępną opcją.

Jaką wannę wybrać?

Zastanawiając się nad tym, jaką wannę wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Najważniejszym z nich jest oczywiście wielkość pomieszczenia, w którym będzie instalowana armatura. Ta kwestia wydaje się dość oczywista, co nie zmienia faktu, że nie należy bagatelizować tego etapu przygotowań i właściwie zmierzyć parametry łazienki. Kolejnym czynnikiem, jaki należy wziąć pod uwagę, jest styl, w jakim utrzymane jest wnętrze. Warto podkreślić, że inne wanny sprawdzą się w pomieszczeniach nowoczesnych, inne zaś we wnętrzach utrzymanych w tradycyjnym duchu. W tym zakresie mamy naprawdę dużo do zaoferowania, a rozwiązania, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Kolejnymi czynnikami, jakie trzeba wziąć pod uwagę, są wytrzymałość oraz cena. Wanny, które oferujemy, przystosowane są do znoszenia intensywnej eksploatacji, a ramy cenowe, w jakich występują proponowane produkty, trafiają praktycznie w każdą kieszeń. Jeśli więc potrzebują Państwo wanny o najlepszych parametrach, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie.