MENU

Ceramika SanitarnaTrudno wyobrazić sobie wyposażenie łazienek bez takich elementów jak wanna, prysznic czy umywalka. To właśnie one decydują o przeznaczeniu pomieszczenia do celów higienicznych i kosmetycznych. Jedną z grup asortymentu w ofercie naszego salonu jest ceramika sanitarna firm Roca i Koło. Obejmuje ona eleganckie i funkcjonalne umywalki, toalety i bidety w wielu wariantach. Poszczególne modele różnią się kształtem, sposobem przyłączenia, pojemnością a nawet kolorem. Nasz asortyment łazienkowy uzupełniają też wanny i brodziki oraz drzwi i kabiny prysznicowe. Oferowane przez nas wyposażenie spełnia najwyższe standardy jakości, wpisując się potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Jaka powinna być idealna ceramika?

Ceramika sanitarna przede wszystkim musi być nowoczesna, estetyczna i funkcjonalna. Powinna też w stu procentach odpowiadać potrzebom użytkowników. W katalogach firm takich jak nasza czeka na Państwa bogaty wybór produktów w różnych wzorach, kształtach i kolorach. Jeśli chcecie mieć pewność, że umywalki i inne elementy wyposażenia będą znakomicie współgrać ze sobą, warto zdecydować się na zakup całego kompletu. Wówczas wszystkie elementy ceramiki łazienkowej będą wykonane w jednej stylistyce i z tych samych materiałów.

 

Chociaż tradycyjna ceramika sanitarna jest biała, poszczególne modele mogą różnić się odcieniem. Kupując umywalkę, możecie Państwo wybrać jej rozmiary – szerokość i głębokość. Dzięki temu zyskacie pewność, że będzie pasować do Waszej łazienki. Zwykle umywalki mają łagodne, opływowe kształty. W ofertach uznanych producentów ceramiki nie brakuje jednak propozycji o bardziej wyrazistym wzornictwie. Podobnie jest z sedesem i bidetem. Ciekawym rozwiązaniem dostępnym u niektórych producentów jest też ceramika sanitarna pokryta powłoką, która utrudnia gromadzenie się brudu.