MENU

Meble łazienkoweStworzenie komfortowej i funkcjonalnej łazienki możliwe jest po wybraniu odpowiednich płytek, umywalki oraz wanny lub kabiny prysznicowej. Bardzo ważny element aranżacji pomieszczenia stanowią również meble łazienkowe. Salon Domeko znajdujący się w Warszawie oferuje wiele modeli mebli cenionych producentów – Ravak, Antado oraz Cersanit. Dostępne wzory pozwolą na perfekcyjne dopasowanie zestawu do innych elementów wyposażenia łazienki. Warto zwrócić uwagę m.in. na produkty marki Cersanit, która sprzedaje również ceramikę sanitarną. Z myślą o stworzeniu jednolitej i spójnej aranżacji producent oferuje zarówno wiele wzorów umywalek, jak i dopasowanych do nich szafek. Meble łazienkowe znajdujące się na naszej stronie charakteryzują się wysoką jakością. W salonie Domeko w Warszawie mogą Państwo obejrzeć produkty z kolekcji prezentujących różne style oraz rodzaje wykorzystanych materiałów.

Meble łazienkowe - na co zwrócić uwagę?

Wybierając meble łazienkowe, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najważniejsza z nich jest dopasowanie mebli do charakteru przestrzeni. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo meble, które równie dobrze wpiszą się we wnętrza utrzymane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jaki i te bardziej tradycyjne, a nawet dawne lub stylizowane na historyczne. Innym aspektem, który należy mieć na uwadze, są podstawowe parametry mebli łazienkowych, a zatem ich długość, szerokość, czy głębokość. Choć może to wydawać się oczywiste, przed zakupem mebli należy dokładnie zmierzyć pomieszczenie, które będzie aranżowane. Dzięki temu łatwiej uniknąć przykrych niespodzianek oraz dodatkowych trudności i kosztów.

Ważnym aspektem, jaki należy wziąć pod uwagę, kupując meble łazienkowe, jest ich jakość oraz wytrzymałość. Sięgając po rozwiązania najwyższej klasy, mogą mieć Państwo pewność, że ich zakup jest inwestycją na lata. Takie też są meble łazienkowe, które przygotowaliśmy. To rozwiązania odporne na intensywną eksploatację, ale też wytrzymałe na działanie niesprzyjających warunków, takich jak wysoki poziom wilgotności oraz zmienne temperatury.

Jeśli poszukują Państwo mebli łazienkowych, które spełniają wszystkie z powyższych warunków, serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Warszawie.

Jak dopasować meble łazienkowe do pomieszczenia?

Klienci często proszą nas o radę w kwestii doboru mebli łazienkowych. Oczywiście wiele zależy od indywidualnych upodobań, ale chętnie podpowiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w Państwa mieszkaniu. Meble łazienkowe powinny być nie tylko ładne, ale również funkcjonalne, tak aby można było wygodnie sięgnąć po wszystkie potrzebne akcesoria. Bardzo ważne jest zachowanie porządku. Dlatego warto wybrać meble, które pomieszczą wszystkie kosmetyki. Istotne jest również, aby w łazience czuć się komfortowo. Z tego powodu warto dopasować meble do własnych potrzeb. Nie należy kierować się wyłącznie aktualnymi trendami, ponieważ meble łazienkowe to zakup na kilka lat.


Meble łazienkowe najlepiej wybrać już na etapie zakupu armatury łazienkowej. Dzięki temu będzie można dopasować do siebie poszczególne elementy wystroju. Przed zakupem mebli warto też dokładnie wymierzyć dostępną przestrzeń. Przy planowaniu aranżacji należy również zwrócić uwagę na łatwy dostęp do wszystkich sprzętów i mebli. Jeśli nie mają Państwo pomysłu, jak wykorzystać dostępną przestrzeń – zachęcamy do skorzystania z pomocy specjalistów. Przygotują oni projekt łazienki, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny.