MENU

Ceramika SanitarnaTrudno wyobrazić sobie wyposażenie łazienek bez takich elementów jak wanna, prysznic czy umywalka. To właśnie one decydują o przeznaczeniu pomieszczenia do celów higienicznych i kosmetycznych. Jedną z grup asortymentu w ofercie naszego salonu jest ceramika sanitarna firm Roca i Koło. Obejmuje ona eleganckie i funkcjonalne umywalki, toalety i bidety w wielu wariantach. Poszczególne modele różnią się kształtem, sposobem przyłączenia, pojemnością a nawet kolorem. Nasz asortyment łazienkowy uzupełniają też wanny i brodziki oraz drzwi i kabiny prysznicowe. Oferowane przez nas wyposażenie spełnia najwyższe standardy jakości, wpisując się potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Jaka powinna być idealna ceramika?

Ceramika sanitarna przede wszystkim musi być nowoczesna, estetyczna i funkcjonalna. Powinna też w stu procentach odpowiadać potrzebom użytkowników. W katalogach firm takich jak nasza czeka na Państwa bogaty wybór produktów w różnych wzorach, kształtach i kolorach. Jeśli chcecie mieć pewność, że umywalki i inne elementy wyposażenia będą znakomicie współgrać ze sobą, warto zdecydować się na zakup całego kompletu. Wówczas wszystkie elementy ceramiki łazienkowej będą wykonane w jednej stylistyce i z tych samych materiałów.

 

Chociaż tradycyjna ceramika sanitarna jest biała, poszczególne modele mogą różnić się odcieniem. Kupując umywalkę, możecie Państwo wybrać jej rozmiary – szerokość i głębokość. Dzięki temu zyskacie pewność, że będzie pasować do Waszej łazienki. Zwykle umywalki mają łagodne, opływowe kształty. W ofertach uznanych producentów ceramiki nie brakuje jednak propozycji o bardziej wyrazistym wzornictwie. Podobnie jest z sedesem i bidetem. Ciekawym rozwiązaniem dostępnym u niektórych producentów jest też ceramika sanitarna pokryta powłoką, która utrudnia gromadzenie się brudu.

Umywalki do każdej łazienki

W naszym asortymencie znajdą Państwo umywalki do każdej łazienki. Dokładamy wszelkich starań, by oferować Państwo ceramikę sanitarną, która równie dobrze sprawdzi się we wnętrzach ultranowoczesnych, jak i tych utrzymanych w bardziej tradycyjnym duchu. To istotne, ponieważ umywalki oraz inne urządzenia z zakresu armatury łazienkowej, to rozwiązania stanowiące inwestycję na lata. Właściwe dopasowanie ceramiki sanitarnej jest gwarancją codziennego komfortu, a w pewnym sensie – nawet bezpieczeństwa. Umywalki, które dla Państwa przygotowaliśmy, są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim bardzo trwałe. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że z powodzeniem dadzą sobie radę z codzienną, niekiedy bardzo wzmożoną, eksploatacją. Odporność na zużycia, ale też wyjątkowa wytrzymałość w kontekście zniszczeń natury mechanicznej, sprawiają, że oferowane przez nas umywalki można potraktować jako udaną inwestycję na długie lata. Jeśli więc poszukują Państwo sprawdzonych umywalek, ale też innych elementów armatury łazienkowej, takich jak wanny, serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Warszawie.