MENU

Kabiny i Drzwi Prysznicowe

Kabiny prysznicowe stanowią alternatywę dla tradycyjnych wanien. Przez wielu Klientów są uważane za bardziej komfortowe, gdyż nie tylko nie zajmują tak dużo miejsca w łazience, ale też pozwalają na szybki prysznic o każdej potrze dnia. Ich zaletą jest możliwość ekonomicznego wykorzystania przestrzeni łazienki, gdyż perfekcyjnie wkomponowują się w narożniki, wnęki i inne wymagające miejsca. Kabiny prysznicowe są dostępne w wielu wymiarach, w wersji jednoosobowej, a także w wariancie, który umożliwia kąpiel jednocześnie dwóm osobom, rodzicowi z dzieckiem czy osobie niepełnosprawnej na specjalnym stołku lub wózku. Modele, jakie oferuje nasz salon pod Warszawą, pozwolą Państwu na praktyczne zagospodarowanie łazienki, w której poza prysznicem zmieszczą się też meble łazienkowe w modnym stylu.

Gdzie sprawdzają się kabiny prysznicowe?

Kabiny prysznicowe to rozwiązanie, które sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach, w których nie ma miejsca na montaż innych urządzeń. Prysznic to również propozycja dla tych, którzy ponad długie kąpiele cenią sobie oszczędności, które można wygenerować dzięki rozważnemu korzystaniu z wody. Na marginesie warto jednak dodać, że kabiny prysznicowe są atrakcyjne również pod względem wizualnym, dzięki czemu w niektórych okolicznościach sprawdzają się znacznie lepiej od wanien, czyniąc dodatkowe możliwości aranżacyjne. Nowoczesne kabiny prysznicowe doskonale wpisują się w minimalistyczny i modny dziś design, a także dają doskonałe możliwości aranżacyjne, dzięki czemu wnętrza łazienek wyposażone w ten sposób znacząco zyskują na estetyce. Warto wspomnieć, że kabiny prysznicowe świetnie też wpisują się w projekty łazienek na indywidualne zamówienie, które również oferujemy naszym klientom.

 

Kabina czy drzwi prysznicowe do łazienki?

 

Nowoczesne kabiny prysznicowe, które oferujemy, to produkty znanych wytwórców. W asortymencie mamy modele marki Ravak w wielu rozmiarach i wzorach. Wszystkie kabiny prysznicowe są konstruowane na bazie aluminiowych profili, dzięki czemu doskonale znoszą wilgoć, nie korodują i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy modele o profilu czworokątnym oraz z wyokrąglonymi drzwiami, które zapewniają dodatkową oszczędność miejsca w łazience. Jeśli dopiero projektujecie Państwo swoją łazienkę, zamiast kompletnej, wolnostojącej kabiny możecie wykonać wnękę lub dwie ścianki działowe, do których zapewnimy szczelne drzwi prysznicowe. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić środki na zakup całej kabiny oraz ułatwi jej montaż i późniejsze sprzątanie. Po kabiny prysznicowe i drzwi zapraszamy do naszego salonu w Wesołej pod Warszawą.