MENU

DrzwiNasz asortyment składa się przede wszystkim z produktów niezbędnych do aranżacji łazienki. Te artykuły nie wyczerpują jednak naszej oferty. Dystrybuujemy również inne produkty do wyposażenia pomieszczeń mieszkalnych, w tym wyroby z zakresu stolarki otworowej. Zapewniamy drzwi i okna, które są podstawowymi elementami wykończenia. Pełnią wiele funkcji, począwszy od zapewnienia bezpieczeństwa domu czy mieszkania, po jego komfort termiczny. W istotnym zakresie wpływają także na wystrój wnętrz i wygląd całego domu. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dopasowanie ich wzornictwa i parametrów technicznych. O jakości naszych produktów świadczy to, że pochodzą od najlepszych polskich wytwórców. Oferujemy między innymi niezawodne drzwi Pol-Skone, które powstają w oparciu o najnowsze technologie i najlepsze materiały.


Nasza oferta składa się z drzwi i okien następujących firm:

  • Classen,
  • Gerda,
  • Pol-Skone,
  • Porta,
  • DRE,
  • Vasco

Oferowana przez Domeko stolarka drzwiowa i okienna to nie tylko drzwi i okna. W sprzedaży mamy bogaty wybór akcesoriów takich jak: ościeżnice, klamki, moskitiery, ograniczniki i wiele innych.

Montaż drzwi

Aby zagwarantować Państwu komfort zakupu, oferujemy doradztwo oraz montaż drzwi i okien w Warszawie. Zapewniamy solidne wykonawstwo i profesjonalny montaż zakupionych u nas drzwi. Każde zlecenie wykonujemy rzetelnie, ponieważ zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych Klientów. Montaż drzwi wykonają autoryzowani Montażyści, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się z ich funkcjonalności przez wiele lat. Zapewniamy gwarancję zamontowanych przez nas drzwi. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji w tym zakresie – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, jakie drzwi najlepiej sprawdzą się w mieszkaniu naszego Klienta.
Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie, pomożemy dobrać drzwi i okna, które spełnią Państwa wymagania.

Jak odróżnić drzwi prawe od lewych?

Bardzo dużo Klientów ma problem z odróżnieniem drzwi prawych od lewych. Ich określenie nie jest bowiem takie proste. Aby odróżnić drzwi prawe od lewych, należy stanąć przed drzwiami tak, aby widoczne były zawiasy. Jeżeli zawiasy znajdują się po lewej stronie – drzwi są lewe, natomiast jeśli zawiasy są po prawej stronie – są to drzwi prawe. Taki sposób odróżniania drzwi prawych od lewych sprawdza się zarówno w przypadku drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych, niezależnie od tego, czy drzwi otwierają się do środka, czy na zewnątrz pomieszczenia. Umiejętność odróżniania drzwi prawych od lewych jest potrzebna przy zakupie nie tylko drzwi, ale również klamek bądź zamków.