Menu
/
Płytki ceramiczne
Przy budowie lub remoncie domu, zastanawiamy się nad wyborem płytek do łazienki, korytarza, kuchni. To element wyposażenia powszechnie spotykany zarówno w salonach, jak i pomieszczeniach użytkowych, a najlepszym potwierdzeniem wszechstronności zastosowania płytek są takie ich właściwości, jak odporność na ścieranie, zabrudzenia, warunki atmosferyczne, pleśń i grzyby. Ponadto płytki dostępne są w szerokim wachlarzu wzorów i kolorów, również tych imitujących naturalne.
 
W naszym salonie w Warszawie znajdziecie Państwo płytki wiodących producentów, w tym:

płytki Paradyż
płytki Tubądzin
płytki Nowa Gala
płytki Cersanit
płytki Casalgrande Padana
płytki Opoczno
płytki Korzilius
płytki Zień

Płytki łazienkowe i nie tylko

 
Proponujemy zakup płytek klinkierowych lub płytek ceramicznych, doskonale sprawdzających się w łazienkach i kuchniach, na korytarzach, w pomieszczeniach gospodarczych, a ponadto na schodach, tarasach oraz balkonach.
 
W salonie Domeko w Warszawie czekają na Państwa specjaliści, którzy mogą dobrać płytki łazienkowe czy kuchenne spełniające indywidualne wymagania. Zajmujemy się także przygotowywaniem projektu łazienki i komputerowej aranżacji, komputerową aranżacją tego pomieszczenia, która okazuje się bardzo pomocna przy doborze płytek.
<