Menu
/ /
STREFA PARADYŻ
STREFA PARADYŻ

W naszym salonie Grupa Paradyż utworzyła specjalną ekspozycyję. Składa się na nią blok ekspozycji modułowej z najnowszymi kolekcjami, na której można zobaczyć pełen przegląd oferowanych przez Paradyż produktów. Ekspozycja jest ciągle uzupełniana i wkrótce zostanie wzbogacona o nowe plansze, a także boksy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

Więcej o produktach Grupy Paradyż tutaj.

Oferujemy Państwu dobre ceny, atrakcyjne rabaty oraz transport gratis. W naszej firmie istnieje również możliwość wykonania aranżacji 3D łazienki lub wnętrza Państwa mieszkania. Aby dowiedzieć się więcej o usłudze  kliknij tutaj.

O Firmie Paradyż

Marka Paradyż to ponad 25 lata doświadczenia w tworzeniu pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania.
Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, w której powstają produkty znajdujące uznanie klientów w Polsce i prawie 40 krajach świata. Na nasz sukces składa się wizja i odważne plany realizowane przez ponad 1800 pracowników zatrudnionych w dwóch przedsiębiorstwach tworzących Grupę Paradyż - Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o.

Tworząc nasze produkty kierujemy się pasją i konsekwencją, która przejawia się zarówno w odniesieniu do procesów produkcyjnych, jak i wzornictwa. Jest to nasza droga do kreowania dobrze postrzeganej marki o rosnącej wartości rynkowej. Kolekcje ze znakiem Paradyża od lat otrzymują najważniejsze nagrody i wyróżnienia branżowe m.in. tytuły „Wielkiej Perły Ceramiki UE", "Perłę Ceramiki Dystrybutorów", "Łazienka - Wybór Roku" czy "Jakość Roku".

Jesteśmy doceniani licznymi nagrodami oraz prestiżowymi wyróżnieniami, które są potwierdzeniem dobrze obranej ścieżki rozwoju. 

<